LAST MINUTE

 

Termín: 8.- 15.12. 2018

Apartmán typu 3 + kk pro 4-6 osob: apartmán má 2 ložnice se dvěma lůžky, obytnou místnost s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby a kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, WiFi, velikost cca 55 m2.  Ubytování v penzionu na adrese Sira Zini Via Saroch 822, penzion je vzdálen pouhých 50m od nejbližšího vleku č.17a!

CENA: 6 500 Kč na osobu - 7 dní ubytování  a 6 dní skipas (při obsazení apartmánu 4 – 6 os.)

Cena zájezdu je pro jednu osobu a zahrnujeubytování na 7 dní a 6 dní skipas platný pro oblast Livigna, veškeré služby ITALIA SKI s.r.o. (včetně přítomnosti delegáta v Livignu od 3. 12. 2017 do 15. 4. 2018), ložní prádlo, ručníky (1 ks/osoba), spotřebu energie, závěrečný úklid, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, parkování v místě ubytování, zálohu 5 € za elektronický skipas – tuto částku obdrží každý zpět po vrácení skipasu.

Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění na storno zájezdu, úrazové pojištění na úhradu léčebných výloh v zahraničí, pojištění na způsobenou škodu druhým osobám (tato pojištění doporučujeme klientům uzavřít před odjezdem samostatně), utěrky, veškerý spotřební materiál (mycí a prací prostředky, toaletní papír). V ceně také není zahrnuta kauce, kterou někteří ubytovatelé požadují; výše této zálohy je uvedena v cestovní smlouvě.