O nás

JSME SPECIALISTÉ NA LIVIGNO již 27 let!

Jsme rodinná firma se zaměřením na jedinou destinaci, kterou je Livigno. Naším hlavním cílem je to, abyste prožili krásnou a naprosto bezstarostnou dovolenou v malebném vysokohorském italském středisku Livigno!

Chceme slyšet všechny Vaše představy a přání a podle těch Vám nabídneme zájezd přímo na míru. Pošleme Vám fotografie domu a interiéru či hotelu i mapku s přesným umístěním Vašeho ubytování v oblasti Livigno. Samozřejmostí je i konečná cena a započítání slev (pro děti, seniory).

Na místě Vás pak osobně přivítáme a budeme Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu v malebném vysokohorském středisku Livigno.

Každoročně odbavíme více než 2 000 zákazníků, z nichž většina se s námi na zimní dovolenou do Livigna v dalších letech vrací.

Spolupracujeme přímo s majiteli vysoce kvalitních apartmánů a hotelů,nepřekupujeme zájezdy od jiných cestovních kanceláří, a proto jsou naše služby i ceny tou nejvýhodnější volbou.

Livigno je velmi specifické. Dlouholeté zkušenosti a kontakty nám umožňují nabídnout našim klientům mnoho speciálních nabídek a slev, které zahraniční cestovní kanceláře běžně nabídnout nemohou. Každý klient od nás obdrží klientskou kartičku, která jej opravňuje ke slevám na vybrané služby a produkty v několika zařízeních, obchodech a restauracích v rámci celé oblasti Livigno.

Naší nejvyšší devizou je lidský a korektní přístup. S každým zákazníkem jednáme osobně, pamatujeme si Vás jménem. SKI TIME s.r.o. je založena na dobré pověsti a osobním kontaktu s klienty, kteří se často zároveň stávají našimi přáteli.

Ve středisku Livigno působíme již od roku 1994, kdy Ludmila a Petr Veselý společnost založili, a proto jej známe naprosto dokonale. Před několika lety se společnost rozrostla o syna Petra a následně i jeho ženu Jitku. Všichni čtyři se na Vás moc těšíme!

Naše rodinná cestovní kancelář SKI TIME s.r.o. je pojištěna pro případ úpadku u pojišťovny UNIQA, pojistná smlouva č. 135 752 2285.

Naše zásady:

  • Vždy nabízíme jen kvalitní služby i servis
  • Raději děláme jednu věc perfektně než několik průměrně
  • Komunikujeme s klientem vždy korektně a lidsky
  • Pracujeme jako rodina
  • Jsme sami k sobě kritičtí
  • Respektujeme konkurenci
  • Vážíme si přírody i obyvatel Livigna