Apartmány Livigno

Napište nám

1

Typy apartmánů

1+kk 2+kk 3+kk 4+kk
1 obytná místnost 1 ložnice se dvěma lůžky 2 ložnice každá se dvěma lůžky 3 ložnice každá se dvěma lůžky
rozkládací gauč pro 2 osoby obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby obytná místnost obytná místnost
Kuchyňský kout Kuchyňský kout Kuchyňský kout Kuchyňský kout
TV TV TV TV
sociální zařízení sociální zařízení sociální zařízení sociální zařízení
30 m2 37-44 m2 45-70 m2 75 m2

Popis apartmánů

Nabízíme vysoký standard ubytování v oblasti Livigno ve dvou až šestilůžkových apartmánech. Napište nám vybraný termín, v jakém počtu pojedete a zda máte další konkrétní požadavky např. na lokalitu v rámci střediska Livigno či specifické vybavení apartmánu.

Zašleme Vám nabídku Vašeho zájezdu přímo na míru. Pošleme Vám fotografie domu a interiéru i mapku s přesným umístěním apartmánu v rámci střediska Livigno. Samozřejmostí je i konečná cena a započítání slev (pro děti, seniory).

Osobně Vás pak přímo na místě přivítáme a budeme Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu v malebném horském středisku Livigno.


Cena za ubytování je pro jednu osobu a zahrnuje: ubytování na 7 dní a 6 dní skipas, veškeré služby SKI TIME s.r.o. (včetně přítomnosti delegáta v Livignu od 2. 12. 2023 do 14. 4. 2024), ložní prádlo, ručníky (1 ks/osoba), spotřebu energie, závěrečný úklid, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, parkování v místě ubytování, zálohu 5 € za elektronický skipas – tuto částku obdrží každý zpět po vrácení skipasu.

Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění na storno zájezdu, úrazové pojištění na úhradu léčebných výloh v zahraničí, pojištění na způsobenou škodu druhým osobám – všechna tato pojištění doporučujeme klientům uzavřít před odjezdem samostatně, veškerý spotřební materiál (mycí a prací prostředky, toaletní papír apod.), utěrky, ručníky. Stejně tak není v ceně zahrnuta kauce, kterou někteří ubytovatelé požadují, její výše bude uvedena na smlouvě.